Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Przypominamy peregrynację - 10 IX przejdź do galerii

Rocznicę nawiedzenia obrazu "Jezu, ufam Tobie" obchodzi dziś parafia w Okulicach.

10 września 2014 roku, a zatem dokładnie dwa lata temu, wizerunek Pana Jezusa Miłosiernego wraz z relikwiami świętych apostołów Miłosierdzia - Jana Pawła II i s. Faustyny - witali wierni w Okulicach. Uroczystości powitania obrazu przewodniczył ks. infułat Władysław Kostrzewa.

Dobę peregrynacyjną wypełniły Msze św., adoracje i czuwania. Okulice były ostatnią parafią w dekanacie uścieńskim, którą nawiedził Jezus Miłosierny w łagiewnickim obrazie. Z Okulic obraz wraz z relikwiami został przekazany parafii Bucze w dekanacie szczepanowskim.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma