Nowy numer 3/2021 Archiwum

Jest moc przejdź do galerii

Dużo otrzymaliśmy, dużo chcemy dziękować - mówią młodzi z tarnowskich Mościc, którzy 2 X poprowadzili uwielbienie podczas Mościckiego Rabanu.

Doroczna Terezjada organizowana w parafii Tarnów-Mościce z okazji odpustu ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus zakończyła się Mościckim Rabanem. Jego hasło "Jezus ufa Tobie" nawiązywało do książki o Bożym miłosierdziu, którą młodzi uczestnicy ŚDM mieli w swoich plecakach.

Kulminacyjnym punktem Rabanu, który odbył się na tarnowskich Brzegach, jak młodzi nazwali Mościce, było uwielbienie. Poprowadził je parafialny zespół Rahamim z ks. Arturem Mularzem.

- Chcemy dziękować za dar Światowych Dni Młodzieży, za to, że tylu młodych było w Polsce, że papież Franciszek z nami był, za każdego jego słowo wypowiedziane do nas - wyjaśnia Mikołaj z Mościc.

Kuba Pisarski dodaje, że osobiście dużo otrzymał i teraz dużo chce dziękować. - W czasie Tygodnia Misyjnego doświadczyłem działania Boga, otworzył moje serce, odczułem duchowy wzrost. Jest moc. Teraz z tą samą siłą chcę Panu Bogu za to podziękować - tłumaczy.

Uwielbienie poprowadziło kilkudziesięciu młodych instrumentalistów i wokalistów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama