Nowy numer 28/2018 Archiwum

Jak głosowali nasi posłowie?

W sprawie projektu "Stop Aborcji" większość posłów z Małopolski i Podkarpacia głosowało za jego odrzuceniem.

Za odrzuceniem projektu głosowali posłowie z klubu Prawa i Sprawiedliwości Włodzimierz Biernacki, Anna Czech, Jan Duda, Wiesław Janczyk, Wiesław Krajewski, Józef Leśniak, Kazimierz Moskal, Arkadiusz Mularczyk, Piotr Naimski, Anna Paluch, Urszula Rusecka, Józefa Szczurek-Żelazko, Jan Warzecha, Michał Wojtkiewicz. Od głosu wstrzymała się Barbara Bartuś.

Z klubu Platformy Obywatelskiej za odrzuceniem projektu głosowali Urszula Augustyn, Andrzej Czerwiński, Krystyna Skowrońska.

Z klubu Kukiz’15 przeciw odrzuceniu projektu była Elżbieta Borowska. Władysław Kosiniak-Kamysz z PSL głosował za odrzuceniem projektu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma