Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

A może randka?

To propozycja dla świeżo upieczonych małżonków, jak i par z wieloletnim stażem, niezależnie od ilości wspólnych radości, jak i smutków.

Wydział ds. Nowej Ewangelizacji oraz Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin zapraszają na jesienne Randki Małżeńskie. Zaproszenie skierowane jest zarówno do trwających w silnych relacjach, jak i do tych, którzy zmagają się z trudnościami, do świeżo upieczonych małżonków, jak i par z wieloletnim stażem.

- Zapraszamy wszystkich, dla których małżeństwo jest ważne - mówią organizatorzy, zapewniając, że podczas spotkań nie będzie żadnych prac w grupach i przymusowych wypowiedzi publicznych. - To czas tylko dla dwojga - zapewniają.

Terminy spotkań: 21 X, 28 X, 4 XI, 18 XI, 25 XI, 2 XII, 9 XII (rozpoczynamy o 19.00).

Miejsce: Zgromadzenie Sług Jezusa, ul. Rejtana 10, Tarnów (budynek Bursy dla dziewcząt)

Zgłoszenia do 20.10.2016: 793-337-227, drtarnow@gmail.com.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma