Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zapal się do KSM

KSM zaprasza na diecezjalny dzień skupienia wszystkich swoich członków i sympatyków.

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich członków KSM i sympatyków na Diecezjalny Dzień Skupienia.

Wspólnota KSM DT spotka się 5 listopada w kościółku akademickim w Tarnowie przy ul. Dwernickiego 1. Początek dnia skupienia zaplanowano na godz. 9.

- Chcemy oddać Jezusowi swoje Stowarzyszenie i zastanowić się nad zadaniami, jakie nas czekają w działalności KSM. Dla kandydatów, którzy chcą wstąpić w nasze szeregi, będzie to okazja do ostatecznego rozeznania przed złożeniem przyrzeczenia w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata w tarnowskiej katedrze - mówią organizatorzy.

W trakcie Dnia Skupienia będzie okazja do skorzystania z sakramentu pokuty, w programie przewidziana jest także adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Msza św/ z homilią, którą wygłosi ks. Marcin Baran.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma