Nowy numer 25/2018 Archiwum

Gotowi od 18 lat! przejdź do galerii

Parafialny oddział KSM w Łęgu Tarnowskim świętuje wejście w wiek dojrzały.

Parafialny oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Łęgu Tarnowskim istnieje od 18 lat. Z tej okazji młodzi zaprosili wszystkich dawnych i obecnych kaesemowiczów na spotkanie.

Najpierw do kościoła parafialnego w Łęgu Tarnowskim, gdzie została odprawiona Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem dekanalnego duszpasterza młodzieży ks. Dariusza Króla.

Po Eucharystii miało miejsce uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Młodzi, razem ze swoim asystentem ks. Sylwestrem Dziedzicem, zawierzyli KSM w Łęgu Tarnowskim Chrystusowi.

Druga część spotkania odbyła się w miejscowej hali sportowej, gdzie młodzi gospodarze zaprosili swoich gości z innych oddziałów KSM do wspólnej zabawy. Były prezenty, „100 lat!” i wielki tort.

Więcej o jubileuszu i działalności KSM w Łęgu Tarnowskim napiszemy w 47 numerze „Gościa Tarnowskiego”.   

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma