Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ćwierć kroku do finału!

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych z Tarnowa rywalizował w Ogólnopolskim Turnieju Debat Oksfordzkich w Krakowie.

W Krakowie odbył się Ogólnopolski Turniej Debat Oksfordzkich „Polska. Między Wschodem i Zachodem”.

W turnieju wzięły udział 64 szkoły. – Spośród nich aż pięć szkół związanych z Tarnowską Ligą Debatancką trafiło do pierwszej 16-tki – mówi Maciej Lewandowski, koordynator TLD.

Były to drużyny z I LO, II LO, III LO, Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych z Tarnowa oraz II LO z Dębicy.

Największym sukcesem mogą się cieszyć się reprezentanci z ZSME. – Doszli do ćwierćfinału – dodaje Marcin Lewandowski. To jednak nie pierwsze miejsce… - Ale warto dodać, że do tej pory żadna szkoła techniczna w Polsce nie doszła tak daleko w ogólnopolskim turnieju debatanckim! – podkreśla koordynator TLD.

Pozostałe drużyny z Tarnowa i Dębicy zakończyły rywalizację w 1/8 finału. Ostateczne zwycięstwo w turnieju odniosło I LO z Katowic.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma