Nowy numer 42/2019 Archiwum

Jeszcze jest szansa pojechać

Z Dębna po raz pierwszy organizowany jest wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych Taizé.

Co prawda, już w ostatnią niedzielę, 4 grudnia, odbyło się pierwsze organizacyjne spotkanie i termin zapisów minął 1 grudnia, ale są jeszcze wolne miejsca w autokarze na wyjazd z Dębna do Rygi na Europejskie Spotkanie Młodych Taizé. - Mamy bardzo bogaty program dodatkowy, m.in. zwiedzanie Kowna, Wilna z przewodnikiem i nocleg w Trokach koło Wilna - zachęca do wyjazdu Łukasz Przybyło z Dębna.

Osobą odpowiedzialną za punkt przygotowań jest ks. Grzegorz Sroka, wikariusz w Dębnie. Na plakacie poniżej (wystarczy w niego kliknąć) znajdują się wszystkie dane kontaktowe organizatorów (telefon, e-mail, FB) dla tych, którzy chcieliby się jeszcze zapisać na wyjazd.

Jeszcze jest szansa pojechać   Europejskie Spotkania Młodych organizowane są na przełomie starego i nowego roku przede wszystkim z myślą o młodych ludziach w wieku od 17 do 35 lat.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL