Nowy numer 24/2018 Archiwum

Modlitwa i rekreacja przejdź do galerii

Młodzi z Wadowic Dolnych mają za sobą pracowite dni.

6 stycznia uczestniczyli w III Orszaku Trzech Króli, który przeszedł z kościoła parafialnego do Samorządowego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wadowicach Dolnych.

– Miał pójść dalej, czyli do kościoła pw. św. Anny w Wadowicach Górnych, ale z powodu mrozu skrócono trasę przemarszu – mówią organizatorzy.

Na tym się jednak nie skończyło. Już 7 stycznia odbyło się dekanalne spotkanie młodzieży.

– Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17 Eucharystią w kościele św. Franciszka w Wadowicach Dolnych. Mszy św. przewodniczył ksiądz proboszcz Jacek Naleźny. Następnie młodzież udała się do Samorządowego Ośrodka Kultury i Rekreacji gdzie przedstawiano Jasełka w reżyserii ks. Pawła Furdyny – informuje Wojciech Żelazko.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma