Nowy numer 3/2021 Archiwum

Ach, co za noc! przejdź do galerii

Niemal 70 aktorów, chórzystów i solistów wystąpiło w niewielkim Wampierzowie dla babć i dziadków, którzy wypełnili remizę OSP do granic możliwości.

W pełni profesjonalne, 50-minutowe przedstawienie bożonarodzeniowe zatytułowane "Ach! Co za noc!" zaangażowanych było niemal 70 aktorów, chórzystów i solistów. Jasełka uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wampierzowie były prezentem dla babć i dziadków z okazji ich dorocznego święta. Nad całością czuwały nauczycielki Aneta Dragan i Martyna Mrówczyńska.

Scenki w przedstawieniu z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów przeplatane były pięknymi kolędami i pastorałkami. - Przez kilka tygodni przygotowywano tekst, piękne kostiumy i dekoracje, a w dniu spotkania dopisali zaproszeni goście. Zgromadzona widownia wypełniła remizę OSP w Wampierzowie do granic możliwości - informuje Wojciech Żelazko z parafii Wadowice Górne.

Wójt Wadowic Górnych Jerzy Kos dziękował dzieciom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie, a także podkreślił dużą rolę babć i dziadków w wychowywaniu młodego pokolenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama