Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wypoczynek z KANĄ

Trwają jeszcze ferie w Małopolsce. Blisko 200 dzieci i młodzieży wypoczywa podczas nich z tarnowską KANĄ.

Tylko w samym Tarnowie ponad 130 dzieci korzysta z bezpłatnych zajęć dzięki wsparciu bp. Andrzeja Jeża, Urzędu Miasta Tarnowa oraz partnerów KANY.

- W ramach współpracy mogły być zaplanowane zajęcia na ściance wspinaczkowej, lodowisku, pobyt w Promiennym Zamku, kręgielni, na basenach oraz wyjazd integracyjny do Bartnika Sądeckiego połączony z warsztatami regionalnymi - mówią organizatorzy.

W zajęciach uczestniczą dzieci z Tarnowa oraz Mościc, które mają też zapewniony ciepły posiłek.

Tarnowska KANA zorganizowała również wyjazd w góry dla dzieci i młodzieży na obozy rekreacyjno-sportowe i narciarskie.

- Nauka i doskonalenie umiejętności zjazdowych, pobyt w gorących źródłach, zajęcia artystyczno-językowe, liczne wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi zapełniły czas wolny podopiecznym - dodają organizatorzy wypoczynku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma