Nowy numer 25/2018 Archiwum

Laureat z Bochni

Wśród laureatów Medalu św. Brata Alberta za Rok 2016 jest Marek Piekarczyk.

Uroczystość wręczenia Medalu odbyła się w Krakowie podczas 17. Festiwalu Twórczości Teatralno – Muzycznej Osób Niepełnosprawnych „Albertina”.

Marek Piekarczyk, wokalista TSA, został uhonorowany za działalność artystyczną na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych.  

Zaangażował się m.in. w organizowany przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” Festiwal Zaczarowanej Piosenki, a w Bochni współtworzy festiwal piosenki „Integracja Malowana Dźwiękiem”.

Muzyk z Bochni jest jedną z sześciu osób nagrodzonych Medalem św. Brata Alberta. Wyróżnienie otrzymali także Marcin Gortat, s. Małgorzata Chmielewska, Tadeusz i Jolanta Tomalowie i Krzysztof Orzechowski.

Więcej o gali wręczenia Medalu można przeczytać na stronie „Gościa Krakowskiego” w tekście „Za bezinteresowną miłość”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma