GN 45/2018 Archiwum

Co może jeden człowiek, kiedy jest zjednoczony z Bogiem?

Bp Jan Styrna bierzmował młodych w Borzęcinie i Szczepanowie.

Młodzi z dekanatu szczepanowskiego przyjęli sakrament bierzmowania. Bp Jan Styrna zachęcal prowokacyjnie młodych w Borzęcinie, by "nie chodzili do kościoła, ale do Jezusa". Z kolei w Szczepanowie ukazywał młodym jako wzór do naśladowania św. Stanisława. Relację z bierzmowania znajdziecie TUTAJ.

1 maja bp Jan Styrna udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z parafii Borzęcin Górny, Bielcza i Borzęcin Dolny. Uroczystość odbyła się w kościele parafialnym pw. Narodzenia NMP w Borzęcinie Dolnym. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Drugie bierzmowanie miało miejsce w sanktuarium św. Stanisława BM w Szczepanowie. Tutaj sakrament dojrzałości chrześcijańskiej przyjęli gimnazjaliści z parafii Szczepanów, Bucze, Maszkienice, Mokrzyska, Przyborów i Rudy – Rysie. Szafarzem sakramentu był również bp Jan Styrna, który zainaugurował tygodniowy odpust ku czci św. Stanisława w Szczepanowie. Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy