GN 45/2018 Archiwum

Zdroje wody żywej przejdź do galerii

Biskup Stanisław Salaterski 4 maja bierzmował młodzież w Powroźniku i Krynicy.

W okolicach Krynicy czy Muszyny nie brakuje źródeł wody mineralnej, ale źródło wody żywej płynie tylko z Chrystusowego wnętrza. Kto wierzy, otrzymuje obfitość darów Ducha Świętego.

Wczoraj z rąk bp. Stanisława Salaterskiego dary Ducha Świętego wylały się na młodzież w Powroźniku i kościele zdrojowym w Krynicy. Teraz wystarczy się na nie otworzyć, by budować swoje życie duchowe i czerpać z źródła łask.

Galerię zdjęć z uroczystości bierzmowania w Powroźniku zmieściliśmy TUTAJ. Z kolei TUTAJ zobaczycie, jak Duch Święty zstąpił na młodzież w Krynicy-Zdroju.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy