Nowy numer 41/2018 Archiwum

Otrzymujecie Bożą moc

9 maja bp Stanisław Salaterski bierzmował młodzież w kościele św. Stanisława Kostki w Tarnowie i w Mościcach.

– Przyjmując dzisiaj dar Ducha Świętego w sakramencie bierzmowania, otrzymujecie Bożą moc do tego, by dać się poznać współczesnemu światu jako uczniowie i świadkowie Jezusa Chrystusa – mówił dzisiaj do bierzmowanych bp Stanisław Salaterski. O tym, gdzie znajdą wsparcie, oraz jak młodzież przygotowywała się do przyjęcia Ducha Świętego, piszemy TUTAJ.

Podczas uroczystości w kościele św. Stanisława Kostki w Tarnowie bierzmowanie przyjęło 55 młodych ludzi. 37 bierzmowanych pochodzi z tej parafii, 19 ze Zbylitowskiej Góry, a 9 to wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego także ze Zbylitowskiej Góry. Galerię zdjęć z tej uroczystości zamieściliśmy TUTAJ.

Kolejna uroczystość, podczas której dar Ducha Świętego otrzymali bierzmowani z rąk bp Stanisława Salaterskiego, odbyła się w kościele w Tarnowie-Mościcach. Oprócz 97 tutejszych młodych parafian bierzmowanie przyjęło kilkanaście młodych osób z Błonia. Zdjęcia z tej uroczystości znajdziecie TUTAJ.

  Bierzmowanie w Mościcach
Beata Malec-Suwara / Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy