Nowy numer 25/2018 Archiwum

Tak nie wolno

Biskup Leszek Leszkiewicz 19 maja udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z dekanatu szczucińskiego.

W sumie Duch Święty wylał się w kościele w Szczucinie na 169 osób. Pochodzą ze szczucińskiej parafii, ale także z Mędrzechowa, Woli Mędrzechowskiej, Kupienina, Borek, Bolesława, Delastowic, Samocic, Słupca i Zabrnia. Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ.

Biskup Leszek Leszkiewicz, udzielając młodym sakramentu bierzmowania, pytał ich, czy rozumieją, czym jest bierzmowanie. – Trzeba rozumieć, co się robi w życiu. Zwłaszcza na płaszczyźnie wiary, dorastania do dojrzałej wiary, nigdy nie róbcie czegoś bez zrozumienia tej rzeczywistości. Dzisiaj mamy w Kościele w Polsce ludzi, którzy wykonują pewne rzeczy, nie rozumiejąc dlaczego. Tak nie wolno – przestrzegał.

O czym jeszcze mówił do młodych i czego potrzebuje ziemia szczucińska i całe Powiśle przeczytacie TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma