Nowy numer 50/2018 Archiwum

Przygoda z pomysłem!

Nie wiesz jeszcze, co robić w wakacje? Zobacz, co proponuje KSM Diecezji Tarnowskiej.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej, po rocznej przerwie związanej ze Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie, zaprasza wszystkich młodych na obozy wakacyjne.

W tegorocznej ofercie można znaleźć kilka propozycji obozów, zarówno w lipcu jak i sierpniu, podczas których młodzi mogą liczyć m.in. na liczne wędrówki górskie, zarówno szlakami bieszczadzkimi, jak i tatrzańskimi, naukę jazdy konnej, czy też języków obcych, bogaty wachlarz ogólno rozwijających zajęć sportowych, survival, integrację przy ognisku. Bardzo ważnym aspektem tych obozów jest formacja jego uczestników, dlatego organizatorzy dbają o stałą obecność księży, codzienną Mszę św., a także poranną i wieczorną modlitwę.

– Bardzo cenię sobie czas obozów KSM-owskich, a zwłaszcza świetną zabawę każdego dnia oraz obecność księdza. Niejednokrotnie korzystałam z tego, by móc chociaż z nim porozmawiać. To mi daje dużo siły i motywacji na wiele miesięcy – mówi Ania, która w tym roku po raz trzeci weźmie udział w obozie.

Szczegółowa oferta, a także koszty każdego obozu, są dostępne na stronie internetowej ksmdt.manifo.com a także w biurze KSM DT: Plac Katedralny 1/1, 33-100 Tarnów, czynne od poniedziałku do piątku 9:00-17:00. Tel: 14 621 32 18, kom: 533 554 777, strona internetowa ksm.diecezja.tarnow.pl, mail: biuro.ksm.dt@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy