Nowy numer 3/2021 Archiwum

Przeżyłam z tobą tyle lat

Festiwal Polonia Semper Fidelis to także koncerty galowe. W sobotę w Dębicy zaśpiewa Krystyna Giżowska.

Już w piątek w Dębicy rozpocznie się 28. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej "Polonia Semper Fidelis". Co roku na scenie w dolnym kościele Miłosierdzia Bożego prezentuje swoje talenty wokalne i muzyczne setki wykonawców, wchodzących w składy zespołów, chórów lub występujących solo.

Festiwal Polonia Semper Fidelis to nie tylko czas przesłuchań, ale także koncerty galowe. Już w piątek 9 czerwca o godz. 19 na scenie wystąpi zespół "Rewolucja". W sobotę 10 czerwca o tej samej porze w dolnym kościele zaśpiewa Krystyna Giżowska. Jej piosenki tj. "Złote obrączki" czy "Przeżyłam z tobą tyle lat" pobiły rekordy popularności. W sobotę być może uda się ich posłuchać na żywo w Dębicy.

Z kolei w niedzielę podczas organizowanego przy festiwalu festynu będzie można oprócz koncertu laureatów wysłuchać utworów Miejskiej Orkiestry Dętej, zespołów dziecięcych, zespołu ze Szkoły Muzycznej Yamaha czy wokalistów szkoły Katarzyny Godzisz. Na wieczór zaplanowano koncert TOP ONE.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama