Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Dziękujemy

Redakcja tarnowskiej edycji "Gościa Niedzielnego" otrzymała specjalną statuetkę bł. Karoliny za szerzenie kultu Błogosławionej.

Kustosz sanktuarium bł. Karoliny ks. Zbigniew Szostak z okazji 30. rocznicy beatyfikacji tej 16-letniej dziewczyny z Wał-Rudy wręczył odlane specjalnie na tę okazję statuetki Błogosławionej. Otrzymały je osoby, wspólnoty, ruchy i media szerzące jej kult.

Wśród wyróżnionych jest nasza redakcja tarnowskiej edycji "Gościa Niedzielnego", za co serdecznie dziękujemy. Statuetkę przyznano również radiu RDN Małopolska oraz redakcji katolickiej TVP Rzeszów.

Statuetkę otrzymało ponadto Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Miasteczko Modlitewne z jej burmistrz Magdaleną Nowak na czele, Ruch Czystych Serc i wspólnota "Mocni w Duchu". Wyróżniono także kapłanów: ks. Antoniego Mikruta i ks. Łukasza Platę.

Statuetki wręczono podczas sobotnich uroczystości w Zabawie. Zobacz zdjęcia TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma