Nowy numer 2/2021 Archiwum

Laboratorium Miłości

Dzień Ojca, zakończenie roku szkolnego i… 9. SYNAJ. Co tym razem szykują organizatorzy?

Czerwcowe uwielbienia Najświętszego Sakramentu wpisały się na stałe w diecezjalne kalendarium.

W ramach najbliższego spotkania modlitewnego w Tarnowie odbędzie się również ostatnie z tego cyklu – już dziewiąte ­–  spotkanie SYNAJ.

– Chcemy myślami wrócić do wizyty Ojca Świętego w Krakowie i uczynków miłosierdzia, które są codziennością wielu grup i stowarzyszeń naszej diecezji – mówi Alicja Majda, dekanalny animator młodzieży z Limanowej.

W planie wydarzenia znalazło się podsumowanie ŚDM Kraków 2016, począwszy od wspomnień z przygotowań, aż po świadectwa zaproszonych gości.

Do zgromadzonych przemówi osoba, której głosu zazwyczaj nie słychać – Ireneusz Krosny. Ponadto dla wytrwałych organizatorzy przygotowali wyjątkową propozycję – nocną, ekstremalną Drogę Światła z Tarnowa do Zabawy.

– W czasie Drogi Dwóch Serc – od Serca Jezusa do Serca Maryi – przez wstawiennictwo Matki Najświętszej oraz bł. Karoliny, w trzydziestą rocznicę jej beatyfikacji, będziemy w sposób szczególny polecać wszystkich ojców, prosząc dla nich o ducha męstwa w wypełnianiu ich powołania – tłumaczy ks. Paweł Górski, dyrektor wydziału duszpasterstwa młodzieży.

Diecezjalne spotkanie rozpocznie się 23 czerwca o 18.00 na placu targowym (Kapłanówka) przy Al. Matki Bożej Fatimskiej.

Laboratorium Miłości  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama