Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wolontariusze roku

Szkolne Koło Caritas z Tymowej zdobyło I miejsce w ogólnopolskim konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W Warszawie na Zamku Królewskim odbyła się gala wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Wolontariusz Roku 2017”. Chodzi w nim o promowanie idei pomagania innym i pokazanie, jak niezwykle ważne jest to działanie w środowisku szkolnym i lokalnym.

Uczestnicy mieli za zadanie nakręcić 2-minutowy film ukazujący pracę wolontariusza, równocześnie zachęcając innych do podjęcia tej pracy.

Ocenie podlegały wykonanie filmu, ciekawy pomysł przedstawienia tematu, jak i praca włożona w całoroczny wolontariat. Nagrody przyznawano w kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoła ponadgimnazjalna.

Podziel się dobrem! - Szkolne Koło Caritas w Tymowej
Keep Calm And POMAGAJ

I miejsce w konkursie zdobyło Szkolne Koło Caritas z Tymowej. Statuetki, dyplomy i drobne upominki wręczała minister Anna Zalewska.

Wśród zaproszonych gości znalazła się również kurator małopolski Barbara Nowak oraz wicedyrektor Caritas Polska ks. Marek Dec.

Po głównych uroczystościach przyszedł czas na mały poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma