Nowy numer 46/2018 Archiwum

Którędy do nieba?

Oczywiście przez Szynwałd. Widzimy się w niedzielę na "Stacji Niebo"!

W niedzielę 9 lipca w Szynwałdzie odbędzie się VIII "Stacja Niebo". Hasło tegorocznego pikniku to „Którędy do nieba?”. Rozpoczęcie przy kościele parafialnym w Szynwałdzie o godz. 15 Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Oczywiście nie może zabraknąć stałego elementu "Stacji Niebo", a więc uwielbienia Najświętszego Sakramentu. Po nim na scenie wystąpi zespół Muode Koty, zwycięzca VI edycji koncertu Debiuty 2016 im. Moniki Brzozy w Warszawie, jednego z największych festiwali promujących młodą scenę muzyki chrześcijańskiej. Całość zakończy zabawa taneczna prowadzona przez zespół The Tonacja.

  Kliknij w plakat

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy