Nowy numer 46/2018 Archiwum

Wyszkoleni animatorzy przejdź do galerii

Księża, siostry zakonne i klerycy uczyli się, jak ożywiać misyjnie Kościół.

Księża, siostry zakonne i klerycy WSD w Tarnowie uczestniczyli w zajęciach Szkoły Animacji Misyjnej, które odbywały się w Domu Formacji Misyjnej im. ks. Jana Czuby w Czchowie – Kozieńcu.

- Tematyka zajęć obejmowała m.in. misyjne nauczanie Kościoła, a o realiach życia na misjach uczestnicy SAM dowiadywali się od tarnowskich misjonarzy ks. Mariana Pazdana pracującego w Republice Konga oraz ks. Grzegorza Trojana, który posługuje w Peru – mówią organizatorzy.

Gościem jednego ze spotkań był bp Jan Piotrowski z Kielc. – Wszystkim dojrzałym chrześcijanom przypominamy słowa papieża Franciszka, że jesteśmy uczniami misjonarzami – mówią animatorzy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy