Nowy numer 41/2018 Archiwum

Czterech nowych proboszczów

31 lipca nominacje wręczył im biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Cztery parafie diecezji tarnowskiej mają nowych proboszczów. Nominacje wręczył biskup tarnowski Andrzej Jeż. Spotkanie z nowymi proboszczami odbyło się 31 lipca 2017 roku w domu biskupim w Tarnowie.

W parafii w Dobrej proboszczem został ks. Wojciech Sroka (dotychczasowy proboszcz parafii Świebodzin). W Świebodzinie z kolei ks. Marcin Płaneta.

Proboszczem w Gosprzydowej nominowano ks. Tadeusza Ceterę, a w Zalasowej ks. Stanisława Kurczaba.

Ks. Marcin Płaneta został proboszczem w Świebodzinie   Ks. Marcin Płaneta został proboszczem w Świebodzinie Grzegorz Brożek / Foto Gość Ks. Tadeusz Cetera został nowym proboszczem w Gosprzydowej   Ks. Tadeusz Cetera został nowym proboszczem w Gosprzydowej arch. sosw-dobra.i1.com.pl Ks. Stanisław Kurczab został nominowany proboszczem w Zalasowej   Ks. Stanisław Kurczab został nominowany proboszczem w Zalasowej Grzegorz Brożek / Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy