Nowy numer 2/2021 Archiwum

Tylko dla żon

Dowiedz się, jak Bóg patrzy na seksualność, dlaczego jest istotna i co z cukrem w diecie. Zapraszamy na warsztaty "Kuchnia i Miłość". Startują 15 września w Tarnowie.

15 września w Tarnowie, przy ul Rejtana 10 (budynek bursy dla dziewcząt) odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu "Kuchnia i Miłość". W obu tych sprawach najwięcej złych przyzwyczajeń i niedomówień.

Inicjatorką cyklu jest Magdalena Kleczyńska, szczęśliwa żona i mama, od wielu lat związana z Ruchem Czystych Serc, doradca rodzinny w bocheńskiej Arce, choć z wykształcenia biotechnolog z 7-letnim doświadczeniem pracy w przedszkolu, wychowanka Jacka Pulikowskiego, specjalisty od kobiecości i męskości. Spotkania "Kuchnia i Miłość" prowadzi z Dorotą Włodzimirow, dietetyczką, specjalistką od zdrowej kuchni.

Tu w kuchni nie o gotowanie jednak chodzi, ale raczej o uświadomienie szkodliwych nawyków, pokazanie zdrowych rozwiązań i przekazanie ciekawostek kulinarnych. Druga część spotkania dotyczy miłości intymnej, tego, jak Bóg patrzy na naszą seksualność i dlaczego jest tak istotna w małżeństwie.

Magda Kleczyńska podczas spotkań w poradni czy warsztatów widzi, jak miłość intymna przesycona jest światem, bo to on pompuje wiadomości na temat fizyczności, nie wspominając o duchowości i bliskości, którą budujemy w małżeństwie. To okazja, by spytać o konkretne sprawy i problemy dotyczące małżeńskiego łoża, o których niezręcznie czasem rozmawiać z księdzem.

Na warsztaty Kuchnia i Miłość można się zapisać do 10 września, dzwoniąc na numer 793 062 007 lub pisząc na adres mailowy: kleczynska.magda@gmail.com.

Kliknij w plakat, poznasz szczegóły   Kliknij w plakat, poznasz szczegóły

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama