GN 45/2018 Archiwum

Nowe osoby w sekretariacie synodu

Kapłani mają już wyznaczone konkretne zadania - mówi ks. Andrzej Dudek, rzecznik Komisji Przygotowawczej.

Ks. Andrzej Turek i ks. Marian Kostrzewa zostali zaangażowani w prace V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Kapłani będą pracować w sekretariacie Synodu. Mają już wyznaczone konkretne zadania – mówi ks. Andrzej Dudek, rzecznik Komisji Przygotowawczej.

– Ks. Marian Kostrzewa będzie zajmował się głównie stroną medialną, przejmie pracę m.in. nad Facebookiem i Twitterem. Natomiast ks. Andrzej Turek będzie wspierał nas swoim doświadczeniem medialnym i redakcyjnym. Jego pierwszym zadaniem będzie opracowanie i zebranie tomu dokumentów prawnych, które zostały wydane w ramach diecezji tarnowskiej, jako prawo obowiązujące, od wydania Kodeksu Prawa Kanonicznego z 1983 roku – dodaje.

W tarnowskiej kurii odbyło się kolejne spotkanie sekretariatu Synodu. Było to także przygotowanie do środowych obrad Komisji Przygotowawczej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy