GN 45/2018 Archiwum

Foto jak złoto

Jak sfotografować V Synod, który się jeszcze nie zaczął? To wyzwanie i temat konkursu.

W związku z przygotowaniami do V Synodu jego sekretariat organizuje konkurs fotograficzny "Mój synod". - Fotografia konkursowa ma nawiązywać do logo V Synodu i przedstawiać własną, artystyczną wizję logo. Na zdjęciu nie musi być samego logo, chodzi bardziej o ukazanie treści, które mają do niego nawiązywać - mówi Joanna Sadowska z Komisji Przygotowawczej V Synodu Diecezji Tarnowskiej.

Konkurs, w którym może wziąć udział każdy, trwa do 8 października 2017 r.

Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formacie jpg na adres joanna.sadowska@diecezja.tarnow.pl. Każde zdjęcie (do konkursu można zgłosić maksymalnie 3) musi być odpowiednio opisane, a szczegóły zawarte są w regulaminie.

Spośród nadesłanych prac jury wybierze trzy najlepsze. Za zajęcie I miejsca przyznana zostanie nagroda o wartości 300 zł, II miejsca – 200 zł, a trzeciego 100 zł. Przyznane zostaną również wyróżnienia. Regulamin dostępny jest na stronie synodu: synodtarnow.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy