GN 45/2018 Archiwum

Relacja od pierwszej minuty

Na naszej stronie 9 września od 9.30 relacja na żywo z koronacji obrazu MB Królowej Rodzin w Chorzelowie.

Jutro od godz. 9 na naszej stronie tarnow.gosc.pl relacja tekstowa (okraszona także zdjęciami) z koronacji obrazu Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie. Relację rozpoczniemy, kiedy tylko pierwsi pielgrzymi pojawią się na placu koronacyjnym. Pokażemy także, jak wyglądała procesja z obrazem do ołtarza, a także jak modlą się wierni oczekujący na koronację.

Na naszej stronie również będziemy niemal minuta po minucie relacjonować samą Mszę św., w czasie której abp Wiktor Skworc z bp. Andrzejem Jeżem nałożą korony na skronie Matki Bożej Dzikowskiej, czczonej w chorzelowskim sanktuarium jako Królowa Rodzin, Pani Ziemi Mieleckiej.

Wreszcie również na naszej stronie Czytelnicy znajdą obszerne galerie z tego ważnego dla Ziemi Mieleckiej i całej diecezji tarnowskiej wydarzenia.

Wybierasz się na koronację do Chorzelowa? Zobacz, jak się przygotować i co zabrać, piszemy o tym TUTAJ.

O historii obrazu, łaskach, cudach i koronacji przeczytasz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy