GN 38/2018 Archiwum

Posłanie misyjne na Juście

Kolejny kapłan diecezji tarnowskiej już za kilkanaście dni uda się z misyjną posługą do Afryki.

Tym razem do misyjnej pracy w Republice Konga pojedzie ks. Karol Kuźma. U boku naszych tarnowskich misjonarzy na czele z ks. Bogdanem Piotrowskim będzie posługiwał w stolicy kraju - Brazzaville.

Posłanie ks. Karola odbyło się na Juście w parafii Tęgoborza, 8 września, w uroczystość odpustową Matki Bożej czczonej w kościele na Juście. Posłania dokonał biskup tarnowski Andrzej Jeż w asyście tłumu pielgrzymów oraz licznej obecności kapłanów i misjonarzy duchownych i świeckich. Ks. Karol Kuźma pojedzie na misje do Kongo-Brazzaville   Ks. Karol Kuźma pojedzie na misje do Kongo-Brazzaville arch. xKC

W tym miesiącu czekają nas jeszcze dwa misyjne posłania: 18 września ks. Szymona Pietryki z Trześni i 24 września ks. Maksymiliana Lelito z Żeleźnikowej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma