Nowy numer 33/2018 Archiwum

Popraw koronę i zasuwaj przejdź do galerii

W Brzesku spotkali się księża i animatorzy zaangażowani w duszpasterstwo młodzieży oraz program "Młodzi na Progu".

Rekolekcje Królestwa odbyły się w miniony weekend w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Brzesku. Uczestnicy poprowadzeni przez ekipę złożoną z członków Szkół Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego z Bytomia i św. Józefa z Tarnowa oraz animatorów programu "Młodzi na Progu" z parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku przypatrywali się biblijnemu królowi Dawidowi. Obserwując jego postawy, słuchając słów, przyglądając się jego relacjom, księża i animatorzy mieli okazję, by odnaleźć siebie w postaci niepozornego, młodego pasterza, który potem stał się królem.

Był to czas modlitwy, refleksji, stawania trudnych pytań, uświadomienia sobie atutów swej niepozorności i dostrzeżenia, że nie ma takich ograniczeń, które nie pozwalałyby wszelkich przeszkód pokonać w królewskim stylu. Wystarczy Bogu zaufać.

Dla równowagi – nie zabrakło integracji, rozmów, śmiechu i poznawania się.

Z uczestnikami spotkał się także bp Leszek Leszkiewicz.

Zobacz zdjęcia z REKOLEKCJI KRÓLESTWA W BRZESKU.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma