Nowy numer 42/2018 Archiwum

Zebrali zabawki

Uczniowie z Koniuszowej pomogli św. Mikołajowi.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. gen. Franciszka Gągora w Koniuszowej po raz kolejny okazali serce innym i włączyli się w akcję „Zostań Świętym Mikołajem”, prowadzoną przez Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach.

Członkowie działającego w szkole pod opieką Beaty Kawik samorządu uczniowskiego zaangażowali się w zebranie prezentów dla dzieci najbardziej potrzebujących, aby i do nich zawitał św. Mikołaj. W szkole w Koniuszowej w akcję włączyły się zarówno najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego, jak i starsi uczniowie ze szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych. Zebrane rzeczy (m.in. maskotki, artykuły szkolne, książki, puzzle, zabawki, słodycze) zostaną wykorzystane do przygotowania paczek mikołajkowych dla dzieci z regionu powiatów: gorlickiego, nowosądeckiego, limanowskiego.

Zabawki zebrane przez uczniów   Zabawki zebrane przez uczniów arch. SU Koniuszowa

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy