Nowy numer 38/2018 Archiwum

Wprowadzenie Karoliny

Młodzież z całego okręgu powita w piątek w Ciężkowicach relikwie błogosławionej.

Relikwie bł. Karoliny przekazał ciężkowickiej parafii na ręce tamtejszego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży biskup tarnowski Andrzej Jeż w czasie listopadowego nabożeństwa drogi krzyżowej szlakiem męczeństwa błogosławionej. W Wał Rudzie z przedstawicielkami KSM był ks. Marek Migacz, wikariusz z Ciężkowic.

Galerię zdjęć z tego wydarzenia zobacz TUTAJ.

W piątek 15 grudnia zostaną one uroczyście wprowadzone do sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego. Mszy św. przewodniczył będzie ks. Marcin Baran, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

Do udziału w Eucharystii, która rozpocznie się o godz. 17, zaproszeni są nie tylko parafianie, ale także młodzież okręgu ciężkowickiego. Spotkanie zakończy się koncertem tarnowskiego chóru GOS.PL.

  Kliknij w plakat i poznaj szczegóły

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma