GN 41/2018 Archiwum

Gdzie świętość, tam powołania

Klerycy WSD w Tarnowie zapraszają do modlitwy w eterze.

4 stycznia klerycy zapraszają wszystkich do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. transmitowanej przez diecezjalne radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

- Wspólnie z klerykami naszego tarnowskiego seminarium będziemy modlić się w intencji rozeznania drogi życia dla naszej młodzieży, o powołania do seminarium w Tarnowie oraz o świętość życia kapłańskiego - mówi ks. Tomasz Rąpała.

Msza św. rozpocznie się o godz. 18, a po niej nastąpi adoracja Najświętszego Sakramentu w łączności z wszystkimi parafiami w diecezji w intencji powołań, czuwanie zakończy modlitwa różańcowa o godz. 19 w tych samych intencjach.

Tematem rozważań podczas Mszy św., adoracji i różańca będą słowa „Gdzie świętość, tam powołania”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy