GN 41/2018 Archiwum

Kolędowanie w Łąkcie i nie tylko

Na spotkania z kolędą zapraszają parafie, orkiestry i chóry.

Parafia w Łąkcie zaprasza na koncert kolęd w kościele parafialnym 6 stycznia o godz. 10. Gościnnie wystąpi zespół Folk Power Music z Krościenka nad Dunajcem, a prócz niego nauczyciele i uczniowie szkoły muzycznej w Domosławicach i Żegocinie.

Specjalny program koncertowy przygotowała orkiestra dęta z Okulic oraz chór sanktuaryjny ze Szczepanowa. Muzyczne spotkania z kolędą odbędą się 6 stycznia o godz. 17 w sanktuarium św. Stanisława w Szczepanowie, 7 stycznia o 10.30 w Morzyskach i 14 stycznia o godz. 16 w sanktuarium Matki Bożej w Okulicach.

Na wspólne kolędowanie przy żłóbku zaprasza katedralny chór Pueri Cantores Tarnovienses. Muzyczne spotkania przy szopce odbędą się 6 stycznia w kościele parafialnym w Dębnie o godz. 17 i 14 stycznia, również o godz. 17, w kościele pw. Św. Rodziny w Tarnowie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy