GN 28/2018 Archiwum

Jezus z Jazowska przejdź do galerii

Dzieciątko oscarowo zagrał Wojtuś. Ma 11 miesięcy.

W Jazowsku uczestnicy Orszaku Trzech Króli zgromadzili się najpierw na Mszy św. w kościele parafialnym. Po Eucharystii Trzej Królowie i towarzyszący im jazowscy parafianie wyruszyli w kierunku miejscowego Orlika, gdzie na pobliskim placu znajdowała się szopka ze Świętą Rodziną.

Dzieciątko Jezus zagrał jedenastomiesięczny chłopczyk, który na początku spał w żłóbku. - Ma na imię Wojtuś - dodaje cicho pan Bartłomiej, ojciec, który zagrał św. Józefa.

Pasterze, królowie i uczestnicy orszaku przebudzili Dzieciątko, odbyły się hołd i wspólne kolędowanie przy szopce. Organizatorzy zapewnili gościom ze Wschodu i mieszkańcom parafii ciepły posiłek.


KONKURS. Szedłeś w Orszaku Trzech Króli? Rozpoznaj się na zdjęciu i wygraj nagrodę.

Szczegóły w niedzielę o 17.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma