Nowy numer 21/2018 Archiwum

Jakie słuchanie, taka modlitwa!

Już jutro wspólna modlitwa w czasie transmitowanej przez Radio RDN Małopolska Mszy św. w intencji powołań i świętości życia kapłańskiego.

W pierwszy czwartek miesiąca w wielu parafiach diecezji tarnowskiej odprawiane są Msze św. w intencji powołań. Często modlitwa animowana jest przez członków Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

W modlitwę może się włączyć jednak każdy i z każdego zakątka diecezji. Ks. Tomasz Rąpała wraz z klerykami zapraszają wszystkich do wspólnej modlitwy we Mszy św. transmitowanej 1 lutego przez diecezjalne radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

- Wspólnie będziemy modlić się w intencji rozeznania drogi życia dla naszej młodzieży, o powołania do seminarium w Tarnowie oraz o świętość życia kapłańskiego - zapowiada kapłan.

Msza św. rozpocznie się o godz. 18, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu w łączności z wszystkimi parafiami naszej diecezji w intencji powołań, następnie modlitwa różańcowa o 19.00 w tych samych intencjach.

Temat rozważań w tym miesiącu: Jakie słuchanie, taka modlitwa! Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Natomiast w każdą czwartą niedzielę miesiąca o godz. 16.30 w radiu RDN można wysłuchać audycji alumnów naszego seminarium pt. „Wieczór z koloratką” na tematy związane z odkrywaniem drogi do kapłaństwa i rozeznania sensu życia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma