Nowy numer 50/2018 Archiwum

"WRUĆ"

Nie ma błędu. Bóg "Wielkie Rzeczy Umiłowanym Czyni" - przypominają organizatorzy "Walentynki dla Jezusa" w Pustkowie-Osiedlu.

Już 10 lutego o 15.00 w kościele parafialnym w Pustkowie Osiedlu odbędzie się 5. edycja Walentynki dla Jezusa pod tytułem: WRUĆ - Wielkie Rzeczy Umiłowanym Czyni… Bóg. Spotkanie zrzeszające od kilku lat w kontekście dnia św. Walentego młodych z diecezji ma w tym roku przybliżyć człowiekowi prawdę, że jeśli tylko wierzy i otwiera się na działanie Bożej łaski, to Bóg jest w stanie w jego życiu uczynić rzeczy wielkie. Na spotkanie zostali zaproszeni ks. bp Leszek Leszkiewicz, „Wyrwani z Niewoli” oraz zespół Kanaan z Limanowej.

- Jak pokolorować relacje z Bogiem i drugim człowiekiem? Na te pytania odpowiada młodzież z parafii Pustków-Osiedle, gdzie już po raz piąty zostanie zorganizowana „Walentynka dla Jezusa”. Akcja ma krótko mówiąc na celu zapewnienie alternatywnego sposobu spędzania święta zakochanych - mówi ks. Andrzej Szaraj, duszpasterz młodzieży z Pustkowa-Osiedla.

Zdjęcia z Walentynki dla Jezusa sprzed dwóch lat znajdziecie tu: TUTAJ

Zdjęcia z Walentynki AD 2017 umieściliśmy TUTAJ

Program „Walentynki dla Jezusa”:

Sobota, 10 lutego 2018 roku

  • 15.00 - Spotkanie w koście parafialnym. Performance „Tajemnica”
  • 16.00 - Msza święta
  • 17.30 - Hala sportowa koncert i świadectwo „Wyrwanych z niewoli”
  • 19.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu z zespołem „Kanaan” z Limanowej

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy