Nowy numer 3/2021 Archiwum

"WRUĆ"

Nie ma błędu. Bóg "Wielkie Rzeczy Umiłowanym Czyni" - przypominają organizatorzy "Walentynki dla Jezusa" w Pustkowie-Osiedlu.

Już 10 lutego o 15.00 w kościele parafialnym w Pustkowie Osiedlu odbędzie się 5. edycja Walentynki dla Jezusa pod tytułem: WRUĆ - Wielkie Rzeczy Umiłowanym Czyni… Bóg. Spotkanie zrzeszające od kilku lat w kontekście dnia św. Walentego młodych z diecezji ma w tym roku przybliżyć człowiekowi prawdę, że jeśli tylko wierzy i otwiera się na działanie Bożej łaski, to Bóg jest w stanie w jego życiu uczynić rzeczy wielkie. Na spotkanie zostali zaproszeni ks. bp Leszek Leszkiewicz, „Wyrwani z Niewoli” oraz zespół Kanaan z Limanowej.

- Jak pokolorować relacje z Bogiem i drugim człowiekiem? Na te pytania odpowiada młodzież z parafii Pustków-Osiedle, gdzie już po raz piąty zostanie zorganizowana „Walentynka dla Jezusa”. Akcja ma krótko mówiąc na celu zapewnienie alternatywnego sposobu spędzania święta zakochanych - mówi ks. Andrzej Szaraj, duszpasterz młodzieży z Pustkowa-Osiedla.

Zdjęcia z Walentynki dla Jezusa sprzed dwóch lat znajdziecie tu: TUTAJ

Zdjęcia z Walentynki AD 2017 umieściliśmy TUTAJ

Program „Walentynki dla Jezusa”:

Sobota, 10 lutego 2018 roku

  • 15.00 - Spotkanie w koście parafialnym. Performance „Tajemnica”
  • 16.00 - Msza święta
  • 17.30 - Hala sportowa koncert i świadectwo „Wyrwanych z niewoli”
  • 19.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu z zespołem „Kanaan” z Limanowej

"WRUĆ"  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama