Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Znamy wyniki konkursu

Choć do konkursu dla kandydatów do bierzmowania zostały zgłoszone tylko trzy prace, walka o I miejsce była zażarta.

Do konkursu dla kandydatów do bierzmowania, którzy w tym roku przyjmą sakrament Ducha Świętego, zgłosili się młodzi z parafii Borzęcin Górny, Jadowniki oraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu.

W kategorii „prezentacja” zwyciężyła praca młodych z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu, na którą oddano w chwili zamknięcia głosowania 2281 głosów. Na drugim miejscu znalazła się prezentacja młodych z parafii św. Prokopa w Jadownikach. Oddano na nią 119 głosów.

W kategorii „film” została zgłoszona tylko jedna praca - przez młodych z parafii pw. Narodzenia NMP w Borzęcinie Górnym. Internauci oddali na nią 2304 głosy, przyznając jej tym samym pierwsze miejsce, choć w tej kategorii film z Borzęcina nie miał konkurentów.

Jury zdecydowało się przychylić do wyników głosowania i postanowiło, że I miejsce w kategorii "prezentacja" zajęli młodzi z parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu. II miejsce przypadło młodym z parafii pw. św. Prokopa w Jadownikach. W kategorii "film" I miejsce zajęli młodzi z parafii pw. Narodzenia NMP w Borzęcinie. Gratulujemy!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w konkurs. Dziękujemy młodym i księżom opiekunom za przygotowanie i przesłanie prac na nasz konkurs. Dziękujemy rodzicom, przyjaciołom i wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu.

O każdej z grup po bierzmowaniu napiszemy w wydaniu papierowym „Gościa Tarnowskiego”. Zwycięzcy zaś w swoich kategoriach otrzymają fotograficzną pamiątkę z uroczystości ich bierzmowania.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma