Nowy numer 3/2021 Archiwum

Do 28 lutego

Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM zaproponowało ofertę wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży Panama 2019.

Chętnym, którzy się zapiszą, proponują trzy terminy wyjazdu: 14 - 29 stycznia 2019, 15 - 29 stycznia 2019 oraz 16 - 30 stycznia 2019 roku.

Oferta obejmuje przelot w obie strony, pakiet pielgrzyma na wydarzenia centralne, pakiet polski, ubezpieczenie, pobyt w diecezjach w Tygodniu Misyjnym oraz transfery.

W diecezji tarnowskiej zapisy i rejestracja będą odbywać się przez pośrednictwo Centrum Światowych Dni Młodzieży, które działa przy Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

- Jako Centrum Światowych Dni Młodzieży w Tarnowie podjęliśmy decyzję o włączeniu się w proponowany przez Krajowe Biuro Organizacyjne projekt przelotu i pobytu w Panamie na Światowych Dniach Młodzieży. Jest on dla nas najbardziej korzystny i pewny na dzień dzisiejszy - mówią organizatorzy.

Aby skorzystać z tej oferty, należy zdecydować się na udział w Światowych Dniach Młodzieży do 28 lutego br. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Koszt udziału w ŚDM Panama 2019 wynosi proponowanej ofercie 8,5 tys. złotych.

Przypominamy, że do 23 lutego do godz. 16 można zgłaszać się do udziału rejsie jachtu "Dunajec", który popłynie na ŚDM do Panamy. O akcji pisaliśmy TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama