Nowy numer 33/2018 Archiwum

Za Synod i rodziny

Przedstawiciele Domowego Kościoła Ruchu Światło - Życie modlili się za diecezję tarnowską na Jasnej Górze.

Diecezjalny moderator Domowego Kościoła ks. Wojciech Karpiel i przedstawiciele rodzinnej gałęzi ruchu uczestniczyli w 43. Kongregacji Odpowiedzialnych Ruchu Światło – Życie, która trwała od 23 do 25 lutego na Jasnej Górze.

- W kongregacji wzięli także udział młodzież, alumni, osoby konsekrowane i księża należący do wielkiej rodziny oazowej - mówi ks. Karpiel.  

Tarnowscy diecezjanie modlili się na Jasnej Górze w intencji V Synodu Diecezji Tarnowskiej. – Przed cudownym obrazem Matki Bożej podczas Mszy św. i Apelu jasnogórskiego prosiliśmy szczególnie w intencji rodzin w naszej diecezji, ponieważ pierwszy rok synodowania będzie poświęcony rodzinie - dodaje moderator.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma