Nowy numer 22/2020 Archiwum

Znamy wyniki losowania drużyn

Rozgrywki diecezjalne XII Mistrzostw w Piłce Nożnej Halowej LSO odbędą 10 marca w Dębicy.

Poniżej prezentujemy tabele z wynikami losowania drużyn na XII Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej w Piłce Nożnej Halowej, które odbędą się 10 marca w Dębicy.

Kolorem pomarańczowym oznaczono drużyny, które dostały się z II miejsca, zaś kolorem czerwonym ubiegłorocznych zwycięzców, którzy będą bronić tytułu.

Rozgrywki prowadzone są w trzech kategoriach wiekowych:

  • ministranci
  • lektorzy młodsi
  • lektorzy starsi.

Tabela - ministranci   Tabela - ministranci

Tabela - lektorzy młodsi   Tabela - lektorzy młodsi

Tabela - lektorzy starsi   Tabela - lektorzy starsi

Mistrzostwa są rozgrywane w kilku etapach. Pierwszym etapem były rozgrywki dekanalne. W każdym dekanacie ministranci oraz lektorzy młodsi i starsi rozegrali Turniej Piłki Nożnej Halowej. Z każdego dekanatu zwycięska drużyna z każdej kategorii przeszła do następnego etapu - rejonowego. Rozgrywki w 11 rejonach diecezji były eliminacjami do etapu diecezjalnego.

Drużyny, które zajmą 1. miejsca z każdej kategorii w rozgrywkach diecezjalnych, awansują do Mistrzostw Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej, które odbędą się od 1 do 2 maja w Rzeszowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama