Nowy numer 25/2018 Archiwum

Rodzinnie do Panamy

Domowy Kościół, rodzinna gałąź Ruchu Światło-Życie organizuje wyjazd na ŚDM do Panamy.

Wyjazd zaplanowano od 12 do 29 stycznia 2019 r. - Serdecznie zapraszamy młode małżeństwa, narzeczonych, osoby szukające męża lub żony oraz wszystkich, wszystkich młodych zwłaszcza tych, którzy maja marzenia i wierzą w ich spełnienie - zachęca ks. Wojciech Karpiel, moderator diecezjalny oazy rodzin, główny koordynator wyjazdu do Panamy. Ks. Karpiel uczestniczył w ŚDM w Rzymie, a organizował wyjazdy na Światowe Dni Młodzieży do Madrytu, Rio de Janeiro i Krakowa.

Program wyjazdu na ŚDM w Panamie jest bogaty. - Zanim dotrzemy do Panamy na dni diecezjalne i centralne uroczystości chcemy zwiedzić Nowy York w Stanach Zjednoczonych oraz pokłonić się Matce Bożej w Guadalupe w Meksyku - informuje ks. Wojciech. Duszpasterz ma nadzieję, że poszerzenie programu zachęci do wyjazdu, bo wyprawa na drugi koniec świata zazwyczaj zdarza raz w życiu ludziom i warto wykorzystać okazję maksymalnie. Tym bardziej, że nie podnosi ona drastycznie kosztów wyprawy. - Przewidujemy, że uda się zamknąć je w kwocie koło 10 tys. złotych - mówi ks. Karpiel. Przy cenie samego wyjazdu do Panamy wynoszącej 8 do 8,5 tys. złotych, to cena za to samo, plus nawiedzenie sanktuarium w Guadelupe i zwiedzanie Nowego Jorku, zwiększenie kosztów o około 1500 złotych nie wydaje się ogromnym podrożeniem udziału w ŚDM w Panamie.

Warunek jest tylko jeden: zapisać się trzeba jak najszybciej, żeby nie zabrakło biletów lotniczych. Wszelkich szczegółowych informacji udziela ks. Wojciech (tel. 692-422-812, email: fos_zoe@interia.pl). Wyjazd jest organizowany pod patronatem Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma