Nowy numer 33/2018 Archiwum

Z nich zaś największa jest miłość

Parafia zdrojowa w Krynicy oraz Fundacja Dla Wszystkich organizują II Forum Ewangelizacyjne. Już można się zapisywać.

Po raz drugi parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Krynicy-Zdroju oraz Fundacja Dla Wszystkich organizują forum ewangelizacyjne.

- W tym roku jego tematem będą słowa „Duch, który obdarza wiarą, napełnia miłością i przywraca pokój”. Zapraszamy wszystkich do udziału w codziennej Eucharystii, konferencjach, uwielbieniach i całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu – mówią organizatorzy.

Gośćmi forum będą o. Antonello Cadeddu, ks. Dominik Chmielewski, ks. Artur Ważny i ks. Paweł Pająk. Forum potrwa od 8 do 10 czerwca. Głównym miejscem spotkań będzie hala sportowa MOSiR w Krynicy-Zdroju, ul. Park Sportowy 5. Zapisu na forum można dokonać poprzez stronę godzinamilosierdzia.pl

Zapraszamy do zapoznania się z programem forum, który znajduje się na następnej stronie.

« 1 2 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma