Nowy numer 33/2018 Archiwum

W poszukiwaniu autentycznej radości

Z bratem Maciejem ze wspólnoty w Taizé będzie można się pomodlić w Mielcu, m.in. w kościele pw. MBNP oraz Ducha Świętego.

Trwa wizyta braci ze wspólnoty ekumenicznej z Taizé w Polsce. Jeden z Polaków należących do wspólnoty brat Maciej odwiedzi Mielec.

- Takie odwiedziny będą okazją do wspólnej modlitwy śpiewem i w ciszy, do rozważania słowa Bożego, być może także do odwiedzin i spotkania z tymi, którzy żyją lub pracują w miejscach cierpienia i nadziei lub do wspólnego posiłku, gdzie każdy mógłby coś przynieść, aby podzielić się z innymi… Zwłaszcza w okresie Wielkiego Postu jest to okazja, aby zaprosić na takie rekolekcyjne spotkanie także młodych z innych parafii, duszpasterstw, a nawet z innych miejscowości tej samej diecezji - mówią organizatorzy wizyty.

W Mielcu brat Maciej będzie w sobotę 17 marca. Poniżej szczegółowy program wizyty:

  • 14.00-16.00 Wizyta i modlitwa wspólnie z młodzieżą w DPS w Mielcu
  • 16.00-17.30 Spotkanie z młodzieżą parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. ks. Henryka Arczewskiego 1
  • 19.00 Modlitwa w kościele pw. Ducha Świętego, ul. Pisarka 16
  • 19.45 Spotkanie z młodzieżą w parafii Ducha Świętego
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma