Nowy numer 41/2018 Archiwum

Szukajcie swego miejsca

W Tarnowie 165, a w Skrzyszowie 77 młodych kandydatów wybierzmował 5 kwietnia bp Leszek Leszkiewicz.

W Skrzyszowie do sakramentu Ducha Świętego przystąpiło 77 kandydatów. Pochodzili oni z parafii Łękawica (27), Trzemeszna (7), Ładna (4) i Skrzyszów (39). Wieczorem tego samego dnia do bierzmowania w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowie przystąpiło 165 młodych. Wśród nich 9 pochodziło z parafii w Jodłówce-Wałkach, 20 z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Woli Rzędzińskiej, 47 z par. pw. MB Nieustającej Pomocy z Woli Rzędzińskiej, 7 ze szkoły specjalnej przy ul. Okrężnej, a 82 z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowie-Rzędzinie.

Bierzmowanie na Rzędzinie   Bierzmowanie na Rzędzinie Grzegorz Brożek /Foto Gość Piszemy o tych wydarzeniach tu: JEZUS W MOIM SERCU

Galerię ze Skrzyszowa zamieściliśmy tu: BIERZMOWANIE W SKRZYSZOWIE

Zdjęcia z kościoła pw. NSPJ w Tarnowie opublikowaliśmy tu: BIERZMOWANIE W PAR. PW. NSPJ W TARNOWIE- RZĘDZINIE

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy