Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zapraszamy na randkę

Już niebawem "Alegoria" stanie się miejscem, gdzie małżeństwa będą mogły pobyć we dwoje.

Duszpasterstwo Rodzin wraz z Wydziałem ds. Nowej Ewangelizacji organizuje kolejną edycję Randek Małżeńskich. Tym razem spotkania będą się odbywać w "Alegorii". Słyszeliście o niej?

Znajduje się na styku tarnowskich ulic: Krakowskiej, Targowej, Wałowej, Katedralnej, przy placu Kazimierza i niedaleko placu Sobieskiego. "Alegoria", która zgodnie z zamysłem Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji będzie miejscem dialogu, formacji i misji, niebawem zostanie otwarta.

W niej będzie się odbywać m.in. najbliższa edycja Randek Małżeńskich, na którą serdecznie zapraszamy. To swego rodzaju Kurs Alpha dla małżonków – cykl 7 cotygodniowych spotkań w piątki o godz. 19, który pomaga małżonkom we wspólnym dialogu. Doświadczenie pokazuje, że nawet pół godziny prawdziwej rozmowy może zdziałać cuda.

- Randki Małżeńskie to bardzo głębokie spotkanie małżonków w oparciu o tematy, z którymi my nie zmierzyliśmy się w naszej 20-letniej podróży przez wspólne życie. Przerobiliśmy sytuacje, o których nigdy nie mówiliśmy, a które wybrzmiały i rozjaśniły nam niektóre obszary naszego małżeństwa, jak chociażby potrzeba poświęcenia sobie wzajemnie CZASU, towaru w dzisiejszym świecie bardzo deficytowego - mówią Kasia i Rafał, którzy uczestniczyli w Randkach rok temu.

Kurs Randki Małżeńskie zaowocował u nich m.in. wspólnymi, regularnymi spotkaniami tylko we dwoje. - To właśnie ten CZAS, który ofiarujemy sobie nawzajem, gdzie możemy pogłębić naszą relację i omawiać na bieżąco sprawy nasze i naszego małżeństwa - dodają.

- Zapraszamy wszystkich, dla których małżeństwo jest ważne - zachęcają organizatorzy, zapewniając, że podczas spotkań nie będzie żadnych prac w grupach i przymusowych wypowiedzi publicznych. - To czas tylko dla dwojga - zapewniają.

Randki Małżeńskie będą się odbywać przez 7 piątków: 20 IV, 27 IV, 11 V, 18 V, 25 V, 1 VI i 8 VI.

Można się zgłosić do 15 kwietnia, dzwoniąc na numer tel. 793 337 227 lub pisząc na adres mailowy: drtarnow@gmail.com.

Zapraszamy na randkę   Kliknij w plakat, poznasz szczegóły Beata Malec-Suwara /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama