Nowy numer 45/2018 Archiwum

Tylko dla mężczyzn

Rektor tarnowskiego seminarium ks. Andrzej Michalik zaprasza na dzień otwarty do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, który odbędzie się 28 kwietnia od godz. 10 do 15.

„Strategia męskości” to temat przewodni spotkania, które będzie również zachętą do podjęcia wyzwań, o których pisze w orędziu na tegoroczny Dzień Modlitw o Powołania papież Franciszek, tj. słuchać – rozeznawać – działać.

Ksiądz rektor zaprasza do seminarium na dzień otwarty również księży, których prosi o towarzyszenie chłopcom. Zgłoszenia przyjmowane są pod telefonem 14 621 35 04 lub 14 621 35 05 oraz mailowo: powołani@wsd.tarnow.pl.

"Wybrani, ale nie skazani" - zaproszenie na Dzień Otwarty WSD w Tarnowie
Diecezja Tarnowska

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy