Nowy numer 3/2021 Archiwum

Od słów do czynów

#KostkaZnaczyWięcej - pod takim hasłem KSM Diecezji Tarnowskiej będzie przypominać św. Stanisława Kostkę.

Rok 2018 jest obchodzony w Kościele w Polsce jako Rok Świętego Stanisława Kostki z racji 450. rocznicy jego śmierci. - Z tej okazji będziemy przypominać, jak wyjątkową postacią był św. Stanisław Kostka - mówią młodzi z KSM.

#KostkaZnaczyWięcej to hasło, które będzie towarzyszyć wszystkim inicjatywom związanym z postacią św. Stanisława w diecezji tarnowskiej.

Od słów do czynów   - Przygotowujemy cykl krótkich filmów o świętym, które każdego 18. dnia miesiąca będą publikowane na naszym KSM-owskim facebooku. Kolejną propozycją jest cykl grafik, które będą ukazywać św. Stanisława Kostkę jako zasłużoną osobę dla Kościoła katolickiego. Grafiki będziecie mogli oglądać każdego 10. i 25. dnia miesiąca również na naszym profilu fb - dodają młodzi.  

Zarząd KSM Diecezji Tarnowskiej zaprasza także na diecezjalną pielgrzymkę do Rostkowa, która odbędzie się od 21 do 23 września 2018 roku.

- Niebawem podamy szczegółów. Zaplanujcie sobie ten czas, byście nie bali się wymagać od was i od siebie „rzeczy większych”, o których mówił sam Stanisław! - podkreślają organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama