Nowy numer 42/2018 Archiwum

Trzy szczególne miejsca

W Mielcu-Rzochowie i mieleckiej parafii Trójcy Przenajświętszej na Smoczce 16 kwietnia bp Leszek Leszkiewicz wybierzmował łącznie prawie 250 kandydatów.

W Mielcu Rzochowie do sakramentu Ducha Świętego przystąpiło 140 kandydatów: z Łączek Brzeskich (14), Kiełkowa (12), Przecławia (75), Dobrynina (15) i Rzochowa (24).

Wieczorem w parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu na Smoczce dary Ducha Świętego przyjęło 102 kandydatów z miejscowej wspólnoty parafialnej, w tym kilkunastu uczniów znajdującego się opodal kościoła Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Piszemy o tym tutaj: GDZIE SPOTKAĆ JEZUSA?

Galerię zdjęć z Rzochowa znajdziecie tu: BIERZMOWANIE W RZOCHOWIE

Zdjęcia ze Smoczki tu: BIERZMOWANIE NA SMOCZCE

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy