Nowy numer 3/2021 Archiwum

Córki św. Zofii

Była św. Miłość i św. Nadzieja, a o wierze mówił dziś do bierzmowanej młodzieży bp Leszek Leszkiewicz w Przeczycy i w Lubczy.

 24 kwietnia bp Leszek Leszkiewicz udzielił sakramentu bierzmowania 198 młodym osobom w sanktuarium MB Wniebowziętej w Przeczycy i w kościele w Lubczy.

Bierzmowana w sanktuarium Matki Bożej Przeczyckiej młodzież pochodzi z tej parafii, a także Siedlisk-Bogusz, Gorzejowej, Grudnej Górnej i Kamienicy Górnej. W sumie sakrament przyjęło 99 osób. Zdjęcia z wylania na nich Ducha Świętego znajdziecie TUTAJ.

Córki św. Zofii   Bierzmowanie w Lubczy Beata malec-Suwara /Foto Gość Tyle samo było bierzmowanych w Lubczy. Pochodzą z tej parafii, a także z Jodłowej Górnej i Jodłowej Dolnej. Galeria zdjęć z uroczystości bierzmowania znajduje się TUTAJ.

Wśród imion patronów pojawiły się św. Miłość i św. Nadzieja. Nie było tylko św. Wiary z trzech córek św. Zofii, ale właśnie o wierze sporo mówił dziś do młodych szafarz sakramentu bp Leszek Leszkiewicz. Relację z bierzmowania czytaj TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama